Bireysel Depolama

Hizmet
Bireysel Depolama

Ev ve ofisinizdeki fazla eşyalarınızı saklamak için yeterli yeriniz yok mu? Onları satmak zorunda değilsiniz.

Sizin için önemli emanetlerinizin güvenliğinden endişe mi ediyorsunuz? Dert etmeyin...

Uzun ve kısa vadeli saklama sözleşmeleri ile ev ,ofis eşyalarınızdan evrak arşivlerinize makineden aracınıza kadar her nevi taşınır değerlerinizi binlerce metrekareyi bulan açık ve kapalı depo/garajlarımızda  güvenle saklıyoruz. 

Eşyalarınızı talep halinde adresinizden alıyor, ambalajlıyor, niteliklerine uygun depomuza saklıyor ihtiyacınız halinde belirttiğiniz adrese geri gönderiyoruz.

Emanetlerinizi depo kabulünde fotoğraflayarak mevcut halini belgelemekle birlikte karışıklığa engel  oluyoruz. Bu fotoğrafları sizin için saklama sona erene kadar bulut teknoloji ile ücretsiz olarak saklıyoruz. Ayrıca gene kabul esnasında ayırt edici tüm niteliklerini sözleşmeye ekliyor ve emanetlerinize karşılık size bir yediemin senedi teslim ediyoruz. Böylece saklamak üzere bize teslim ettiklerinize dair elinizde resmi bir evrak bulunmasını sağlıyoruz.

Evinizi ofisinizi veya garajınızı bizimle genişletebilirsiniz.

Adalet Bakanlığı Lisanslı Yediemin Depoları Yönetmeliğine uygunluk belgeli ilk ve tek emanet depo ve garajından faydalanmak için bize ulaşın.


NOT: Yasa dışı temin edilen, yanıcı parlayıcı olan , bulundurulması ve/veya saklanması illegal olan, aynı alan içerisinde bulunan diğer mallara zarar verebilecek olan emtialar depoya kabul edilmez. Minimum 7 m²/m³/ton birim hesap edilir.30 günlük periyotlardan kısa süren saklamada ücret iadesi olmaz. Ücretlendirme m²/m³/ton cinsinden günlük hesap edilir. 


  4.06.2022