Kurumsal Depolama

Hizmet

İş yerinizdeki tüm fazlalıklarınızı bize gönderebilirsiniz...

Şirketinizde hammadde, mamul ürün, araç lastikleri, evrak arşivleri, makine ve araç gibi emtiaların stoklanması için alan sorunu mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin...

Bırakın güvenlik, artan depolama alan ihtiyaçlarınız, stok takibiniz ve gerekli personel sorunlarınızla sizin yerinize biz uğraşalım.

Dönemsel depolama ihtiyaçlarınız için uzun vadeli kira kontratları imzalayarak maliyetinizi artırmanıza gerek kalmayacak bir çözüm sunuyoruz. Mallarınızı kısa veya uzun vadeli saklama sözleşmeleri ile güvenilir bir şekilde bize emanet edebilirsiniz. 

Alan ihtiyacınız arttığında ise bir telefon kadar yakınız. Şirketinizle birlikte deponuzu da büyütmek mümkün. 

İhtiyacınız kadar yer kullanın paranız kasanızda kalsın. Kullanmadığınız alan için ücret ödemeyin. 

İşinizle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü taşınırı sizin için güvenle saklıyoruz. Hammadde, mamul ürün, araç lastikleri, evrak arşivleri, makine ve araç gibi emtiaların stoklanması için yeni bir yer satın almak ,kiralamak, güvenliğini sağlamak, personel istihdam etmek ve stok takibi ile ilgilenmek günümüz şartlarında oldukça masraflı ve ilave sorunlara gebedir. Ancak bu konuda imdadınıza yetişecek güvenli bir çözüm ortağınız var. 

Bize ihtiyacınız olabilecek storajı m²/m³/ton cinsinden  bildirin. Sözleşmeye müteakip ürünlerinizi artık yeni deponuza göndermek bu kadar basit.

  4.06.2022