Araç Filolarınız İçin Çözüm ve Hizmetlerimiz

Hizmet


1 DENETİM HİZMETLERİ

Müşterilerinizden iade işlemlerini sizin adınıza yürütüyoruz. İade organizasyonlarını yönetiyor ve saha işlemlerini tamamlayarak iadeyi tamamlıyoruz. Operasyon kabiliyetini artıyor ve yükünüzü hafifletiyoruz.

1.1 DENETİM TESLİM ALMA

Müşteri konumunda, mobil servis araçlarımızla, gerekirse kendi sahamızda istek doğrultusunda organize ettiğimiz teslim alma işlemlerinde konu aracın detaylı denetimini yapıp ekspertiz raporu ile belgeliyoruz.

1.1.1 MEVCUT DURUM DENETİMİ

Denetime tabi olacak aracın mevcut durumunu kontrol ediyor olası muhtemel mevcut hasarını ve eksiklerini tespit ediyoruz. Yapılan denetim sonucu oluşturulan imzalı evrakları en kısa sürede ofisinize bildiriyoruz.

1.1.2 GEÇMİŞ DURUM DENETİM

Denetime tabi olacak aracın geçmiş hasar kontrolünde kaporta aksamında araç değerini etkileyen geçmiş onarım ve değişim işlemlerini tespit edip raporluyoruz.

1.2 TESLİM ETME DENETİM HİZMETLERİ

Müşterilerinize teslim edilecek araçları verilen talimatlara uyarak kontrol ediyor ve müşteriye teslimi için organizasyonu yürütüyoruz. Olası aksaklıkları minimize ederek müşteri memnuniyetini yükseltiyor ve operasyon yükünüzü hafifletiyoruz.

2 SEVK HİZMETLERİ

Teslim alma ve teslim etme hizmetlerinde saha dışı işlemlere konu araçların stok alanına sevki yanı sıra stoktaki araçların şehirler arası sevk işlemlerini yürütüyoruz.

2.1 ÇEKİCİ İLE SEVK HİZMETLERİ

Tekli ve çoklu çekiciler ile talep edilen sevk hizmetlerini şehir içi ve şehirler arası mesafelerde en kısa sürede yerine getiriyoruz.

2.2 VALE İLE SEVK HİZMETLERİ

Şehir içi ve şehirler arası sevk ihtiyaçlarını ekonomi ve zaman tasarrufu ihtiyaçlarınıza karşı deneyimli vale hizmeti ile sevk ederek yerine getirebiliyoruz.

3 DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Depolama ihtiyacı bulunan araç ve ilgili avadanlıklarınızı esnek kapasite ihtiyaçlarına hitap ederek ve gerekli güvenlik standartlarına uyarak muhafaza ediyor ve tüm depolama ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler sunuyoruz.

4 HAZIRLIK İŞLEMLERİ

Araçların olası muhtemel muayene ihtiyaçlarından sevk ve teslim etmeye kadar gerekebilecek tüm hazırlık sürecini takip ediyoruz.

4.1 ARAÇ HAZIRLIK İŞLEMLERİ

Hazırlık ihtiyacı olabilecek araçların kontrollerini sağlayarak hazırlık ihtiyaçlarını belirliyor ve talep edilen hazırlık işlemlerini yerine getiriyoruz. Bu süreçte avadanlık, paspas, jant kapak veya göbeklerinin montajı, anten montajı, plaka ve plakalık montajı, lastik tamir, lastik değişim, akü takviye ve benzeri saha işlemleri uzman ekiplerimizce stok alanı içerisinde yerine getirilmektedir.

4.2 ARAÇ TEMİZLİK HİZMETLERİ

Gelişen ihtiyaca yönelik talep edilecek dış yıkama, iç yıkama ve detaylı temizlik hizmetlerinin tümünü kendi stok sahamız içerisinde gerçekleştiriyoruz.

SATIŞ HİZMETLERİ

Talep halinde satışa arz edilecek araçlarınız için pratik ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

4.3 KONSİNYE SATIŞ

Satışa arz edilecek aracın sabit fiyatlı satışı için belirlenen süre içerisinde sergilenmesinden başlayan süreç müşteriye araç satışının verilmesi ile son bulana kadar tarafımızca gereken tüm hizmetlerin takibi sağlanmaktadır.

4.4 TEKLİF VEYA İHALE İLE SATIŞ

Talep edilmesi halinde sabit fiyatlı satışa alternatif olarak son derece şeffaf şekilde düzenlenecek fiziki ihale ile ya da teklif usulü satışı için destek vermekteyiz.

4.5 DOĞRUDAN ALIM

Satışa arz edilen bir aracın paraya çevrilmesindeki sürecin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için söz konusu araçları doğrudan satın almaya yönelik verdiğimiz teklifin kabulü halinde satışın hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

5 ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

Yukarıda arz edilen hizmetler dışında gelişebilecek tüm ihtiyaçların çözümü için destek vererek tek noktada çözüm sunmaya çalışıyoruz. Böylece sınırlarınızı genişletebilecek tüm imkanları sürekliliği olmayan taleplerinizde dahi sunuyoruz.

  4.06.2022